Úvodná stránka
Info Nové konto
Úvodná stránka
Úvodná stránka

Meno:   Heslo:  


   Eurokalkulačka:  
    €
    Sk
   Konverzný kurz:
1 € = 30,1260 Sk
 

Nové konto

Teraz si zvoľte prihlasovacie meno a heslo, ktoré bude použité pre registráciu nového užívateľa NaEX, ako aj pre niektoré zo služieb Internetu. Prihlasovacie meno može byť ľubovoľná skupina znakov spĺňajúca kritériá uvedené pri vypĺňaných políčkach. Nezabudnite, že:

  • Prihlasovacie meno nemá súvislosť s adresou vašej e-mailovej schránky alebo www priestoru.
  • Prihlasovacie meno nie je registračné číslo karty NaEX.
  • Pokiaľ už ste registrovaným užívateľom, postupne prosím cez menu PRIHLÁSENIE.

Upozornenie!

Ak ste v tejto chvíli pripojení cez prístupové číslo 01913 a inicializačné internetové konto "naex", po skončení procesu vytvorenia Vášho konta je potrebné, aby ste urobili:

  • v nastavení Vášho telefonického pripojenia zmeňte prístupové telefónne číslo z 01913 na 0819000011, nakoľko číslo 01913 slúži len na inicializačné pripojenie. Tarifikácia cez číslo 0819 je uvedená na stránke Info/Internet/Tarifikácia.
  • pre ďalšie pripojenie do internetu už nepoužite inicializačné konto "naex", ale vaše osobné prihlasovacie meno a heslo, ktoré si vytvoríte na tejto stránke. Odporúčame si vaše nové meno a heslo uložiť v nastavení Telefonického pripojenia.
  • odpojte sa z internetu (ukončite Telefonické pripojenie) a pripojte sa znovu, ale už cez nové prístupové číslo 0819000011 a cez vaše nové prihlasovacie meno a heslo. Vyskúšajte funkčnosť pripojenia napríklad návštevou stránky www.slovanet.sk.
  • ak by ste mali problém s pripojením alebo nastavením počítača, kontaktujte technickú podporu v čase 8.00-20.00 hod. na tel. čísle 02 / 208 28 119.

Zvoľte si teraz Vaše prihlasovacie meno a heslo:

Prihlasovacie meno
(2-8 znakov)
používajte malé písmená a-z (bez dĺžňov a mäkčeňov) a číslice (0-9).
Heslo (6-16 znakov)
používajte malé a veľké písmená a-z, A-Z (bez dĺžňov a mäkčeňov), číslice (0-9) a znaky + - = . , _ @ % ^ ! #
Zopakujte heslo
Upozornenie: Skôr než stlačíte tlačidlo ZRIADIŤ KONTO, prihlasovacie meno a heslo si poznačte na miesto neprístupné iným osobám, prípadne si ho dobre zapamätajte. Poznámka: Po stlačení tlačidla ZRIADIŤ KONTO vám prehliadač v okienku oznámi, že prechádzate na stránky zabezpečené šifrovaným spojením. Je to opatrenie pre vašu bezpečnosť. Jednoducho stlačte OK.
© Slovanet